Zdalnie

Electro AutoBodo Remotely

 

 

 

Zdalne (przez wikipedia 🙂 „Zdalne sterowanie, powszechnie znane jako zdalne sterowanie. Samochód zdalnego sterowania, samochód, którym można sterować na odległość. Zdalny pulpit lub system operacyjny, może być kontrolowany przez inne urządzenie systemowe – Zdalne sterowanie.”)

Electro AutoBodo Remotely czyli Electro AutoBodo Zdalnie.  Precyzując, jest to usługa diagnostyki komputerowej Fiata 500e z wykorzystaniem technologii zdalnego połączenia. W związku z coraz  większą liczbą zapytań już nie tylko z Europy ale i z całego świata, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu nowej usługi, która zdecydowanie ułatwi wstępną diagnozę i pozwoli się nam odpowiednio przygotować  do ewentualnej naprawy, co znacząco zredukuje czas i koszt naprawy Państwa Fiata 500e. W wielu przypadkach Electro AutoBodo Remotely zupełnie wyeliminuje konieczność naszego przylotu na miejsce, co pozwoli zredukować koszt całej operacji do minimum. 

Zdalne połączenie z Państwa Fiatem 500e może zostać zrealizowane na dwa sposoby:

 W pierwsym przypadku, jeśli posiadają Państwo dostęp komputera diagnostycznego WiTech MicroPod2 lub VCI Pod. Wystarczy, że dokonają Państwo rezerwacji usługi poprzez naszą stronę, uiszczając opłatę za pierwszą godzinę z góry. Następnie o umówionej godzinie podłączają Państwo samochód do komputera i udostępniają mi zdalny dostęp do Pulpitu poprzez darmową  aplikacje UltraVNC

Jeśli w Państwa okolicy nie ma warsztatu posiadającego komputer diagnostyczny WiTech, zdajemy sobie sprawę, że zakup nawet starszej wersji urządzenia WiTech VCI Pod, może położyć opłacalność całego projektu. 

Cena MOPAR VCI Pod to ponad $4,500
Cena MOPAR VCI Pod to ponad $4,500

Electro AutoBodo Remotely SET

Electro AutoBodo Remote SET
Komputer diagnostyczny Electro AutoBodo Remote SET

Dlatego zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle prosty w użyciu komputer diagnostyczny, który oferujemy w formie wynajmu na czas wykonywanej przez nas usługi: Electro AutoBodo Remotely SET. Tym razem rezerwacja usługi odbywa się po podpisaniu umowy i opłaceniu kosztów wynajmu i kaucji za komputer diagnostyczny. 

Po otrzymaniu przesyłki, wystarczy, że podłączą Państwo nasz komputer z kablem LAN z internetem, następnie  zasilaniem 12V z akumulatora pokładowego i oczywiście wtyczką OBDII Po przekręceniu kluczyka w stacyjce cała reszta, łącznie z poinformowaniem nas o aktywnej sesji zdalnej odbywa się automatycznie. Po zakończeniu usługi, odsyłają Państwo komputer diagnostyczny w tym samym pudełku. Po sprawdzeniu plomb zabezpieczających zwracamy kaucję za urządzenie.  

Zarejestruj się poniżej aby sprawdzić dostępne terminy i zlecić usługę zdalnej diagnostyki wraz z wynajęciem komputera Electro AutoBodo Remotely SET. 

Rejestracja klientów i rezerwacja

W celu rezerwacji usług zdalnych Electro AutoBodo Remotely, zarejestruj się wypełniając ten formularz.